Historie společnosti

Naše společnost vznikla v listopadu 1999 zápisem do obchodního rejstříku Krajského soudu v Brně. Svoji činnost zahájila od počátku roku 2000. Daňovou a účetní problematikou se pracovníci společnosti zabývají již od roku 1993 jako sdružení fyzických osob a následně transformací tohoto sdružení byla založena právnická osoba.

Z důvodu dlouholetých zkušeností a praxe můžeme nabízet skutečné komplexní služby. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuelně na základě jeho konkrétních požadavků. Klientela našich zákazníků je stálá a neustále se rozrůstá. V rámci referencí od našich klientů můžeme dokladovat dlouhodobou spolupráci, která trvá i více jak 15 let. Externě spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi a auditory. Naším cílem je nabízet kvalitní služby dle individuálních požadavků našich klientů.

Vedení účetnictví provádíme externě ( účetní outsourcing) na našem vlastním softwaru nebo pravidelnou dohlídkovou činností u klienta, pokud si účetnictví vede vzhledem k rozsahu již sám. Průběžně poskytujeme našim klientům komplexní daňový servis. V rámci doplňkových služeb provádíme kontroly již zpracovaného účetnictví, rekonstrukce účetnictví minulých let a případné zpracování dodatečných daňových přiznání a jiné služby dle specifických potřeb klienta.

Pokud by našim klientům byla vyměřena pokuta nebo penále za naše chyby v účetnictví nebo v daních v plné výši tyto peníze uhradíme. Na provádění naší činnosti jsme ze zákona pojištěni na dostatečně vysokou částku.

Naši klienti jsou průběžně informováni o stavu hospodaření a stavu majetku v dohodnutých intervalech.

Na základě udělených plných mocí zastupujeme naše klienty na jednání s příslušnými úřady ( Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení, Zdravotní pojišťovny) a absolvujeme za klienty případné povinné kontroly. Pro potřeby našich klientů jsme otevřeli další provozovnu v Hustopečích

 

Motto

"Není nic nekalého na udržování své daňové povinnosti na co nejnižší možné míře. Dělají to všichni, bohatí i chudí a dělají to všichni správně. Nikdo nemá žádný veřejný závazek platit více než je zákonem požadováno. Daně jsou vynucené požadavky a ne dobrovolné příspěvky!"

Rychlý kontakt

Telefon: +420 519 323 382
Mobil: +420 603 266 415
E-mail: ekokonsult@ekokonsult.cz
Podmínky GDPR